Menu
Koncert Transu

Koncert Transu

Kwietniowy koncert Zespoł...

XIII Memoriał Edwarda Jancarza

XIII Memoriał Edwarda Jancarza

No to jedziemy, poniżej z...

Artrosis na żywo

Artrosis na żywo

 Duże instrumentariu...

Koncert Artrosis

Koncert Artrosis

Artrosis – polski zespół ...

DAS MOON w pełni

DAS MOON w pełni

Klub Muzyczny „Kwinto” w ...

DAS MOON ponownie w Międzyrzeczu!

DAS MOON ponownie w Międzyrzeczu!

Muzycy z nie zapomnianego...

Prev Next

Kino dla Seniora !!!

Kino dla Seniora !!!

Pierwsze spotkanie odbędzie się przy okazji obchodów XV Lubuskiego Tygodnia Seniora, zapraszamy 10 października 2013r. godz. 10.00 na film pt. „DIANA” promocyjna cena biletu – 12 zł do kupienia w kasie kina MOK, w dniu seansu od godz. 9.00 (od godz. 9.30 zapraszamy na filiżankę kawy lub herbaty oraz słodką niespodziankę, w cenie biletu !)

Specjalne, cykliczne seanse filmowe wybrane z bieżącego repertuaru i przeznaczone dla seniorów. Odbywać się będą raz w miesiącu, w czwartkowe do południa seans o godz. 10.00 w promocyjnej cenie biletu wraz z filiżanką kawy lub herbaty i słodką niespodzianką przed seansem !

Pragniemy aby kino Międzyrzeckiego Ośrodka Kultury stało się dla Państwa miejscem gdzie można będzie obejrzeć ciekawy film jak i po prostu wspólnie, miło spędzić czas na dyskusji przy filiżance. Na spotkaniu zawsze podamy termin kolejnego seansu, a także zostaną zaproponowane 2 tytuły filmów, z których wybierzemy wspólnie ten, który zostanie wyświetlony następnym razem. Widzami spotkań mogą być wszystkie osoby zainteresowane uczestniczeniem w naszych porannych seansach z dobrym filmem.

kino dla seniora reklama 1

źródło: MOK

Powrót na górę
Info for bonus Review William Hill here.

Polecane

Gminy

O nas

Znajdź nas