×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /emiedzyrzecz2/images/gallery/2014/trzcieledu.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/gallery/2014/trzcieledu
Menu
Koncert Transu

Koncert Transu

Kwietniowy koncert Zespoł...

XIII Memoriał Edwarda Jancarza

XIII Memoriał Edwarda Jancarza

No to jedziemy, poniżej z...

Artrosis na żywo

Artrosis na żywo

 Duże instrumentariu...

Koncert Artrosis

Koncert Artrosis

Artrosis – polski zespół ...

DAS MOON w pełni

DAS MOON w pełni

Klub Muzyczny „Kwinto” w ...

DAS MOON ponownie w Międzyrzeczu!

DAS MOON ponownie w Międzyrzeczu!

Muzycy z nie zapomnianego...

Prev Next

Forum Edukacyjne w Trzcielu

  • Napisane przez  Halina Pilipczuk
  • Komentarze:DISQUS_COMMENTS
foto: H. Pilipczuk foto: H. Pilipczuk

24 września 2014 r. organizacja pozarządowa – Stowarzyszenie Chociszewo – Wspólna Przyszłość, która realizuje projekt pt.„Stawiamy na młodzież" z dotacji pozyskanej z Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach Programu „Równać Szanse" Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży, zorganizowała w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym w Trzcielu Forum Edukacyjne.

Zasadniczym celem Forum było stworzenie przestrzeni do dyskusji umożliwiającej poznanie lokalnego środowiska, jego mocnych i słabych stron, prowadzące do podjęcia efektywnych działań na rzecz młodych osób oraz pokazanie działań realizowanych na rzecz młodych ludzi w środowiskach lokalnych.

W spotkaniu uczestniczyła Burmistrz Trzciela Maria Górna – Bobrowska, przewodniczący Powiatowej Rady Organizacji Pozarządowych w Międzyrzeczu – Włodzimierz Szopinski, radni, nauczyciele, przedstawiciele organizacji i stowarzyszeń działających w gminie Trzciel.
Forum stało się miejscem, w którym rozpoczęła się dyskusja na temat zasobów naszego środowiska i wszelkich barier leżących u podstaw mniejszych szans młodzieży
z małych miejscowości. Uwrażliwienie na sprawy młodych ludzi i wypracowanie skutecznych narzędzi badania i problemów pozwoli na podjęcie inicjatyw lokalnych działań na rzecz młodych ludzi mieszkających w tym środowisku. Organizatorzy już wkrótce przeprowadzą dogłębną analizę lokalnego środowiska, by wspierać te działania, które są najbardziej oczekiwane przez młodzież. Artur Łęga, koordynator Programu Równać Szanse, który przysłuchiwał się tej dyskusji, jest dobrej myśli i wierzy, że diagnoza zostanie przeprowadzona ,bowiem Paweł Pawłowski prezes Stowarzyszenie Chociszewo – Wspólna Przyszłość, nigdy nie zawodzi.

{gallery}2014/trzcieledu{/gallery}

Powrót na górę
Info for bonus Review William Hill here.

Polecane

Gminy

O nas

Znajdź nas