Menu
Koncert Transu

Koncert Transu

Kwietniowy koncert Zespoł...

XIII Memoriał Edwarda Jancarza

XIII Memoriał Edwarda Jancarza

No to jedziemy, poniżej z...

Artrosis na żywo

Artrosis na żywo

 Duże instrumentariu...

Koncert Artrosis

Koncert Artrosis

Artrosis – polski zespół ...

DAS MOON w pełni

DAS MOON w pełni

Klub Muzyczny „Kwinto” w ...

DAS MOON ponownie w Międzyrzeczu!

DAS MOON ponownie w Międzyrzeczu!

Muzycy z nie zapomnianego...

Prev Next

Wizyta gości z Niemiec w naszym powiecie

  • Napisane przez  Halina Pilipczuk
  • Komentarze:DISQUS_COMMENTS
Wizyta gości z Niemiec w naszym powiecie

24 października 2013 r. w naszym powiecie gościliśmy Pana Stefana Hellerta dyrektora ośrodka leczenia uzależnień i Panią Wacławę Haake prezesa stowarzyszenia na rzecz dzieci Street Work z Frankfurtu.

Wizyta to kontynuacja współpracy partnerskiej nawiązanej podczas realizacji polsko-niemieckiego projektu Akcja Człowiek. Goście rozpoczęli od wizyty w starostwie powiatowym.

Pan wicestarosta Remigiusz Lorenz przywitał ich i przekazał kilka informacji o naszym powiecie. Naszych gości interesowały metody leczenia uzależnień oraz działalność organizacji pozarządowych zajmujących się rozwiązywaniem problemów osób uzależnionych i ich rodzin. Ofertę leczenia stacjonarnego i ambulatoryjnego przedstawili dyrektor ds. lecznictwa i pracownicy merytoryczni Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Obrzycach. Natomiast działalność organizacji pozarządowej przedstawiona została w prezentacji Klubu Abstynenta „Zdrój" w Skwierzynie.

Ponadto delegacja niemiecka odwiedziła Zespół Szkół Ekonomicznych, ponieważ Pani Wacława to absolwentka Technikum Ekonomicznego w Międzyrzeczu - matura 1965.
Dzięki uprzejmości dyrektor ZSE Anny Górznej, absolwentka mogła zwiedzić swoją „Alma Mater" i na chwilę „przenieść" się w szkolne lata.

Powrót na górę
Info for bonus Review William Hill here.

Polecane

Gminy

O nas

Znajdź nas