Menu
Koncert Transu

Koncert Transu

Kwietniowy koncert Zespoł...

XIII Memoriał Edwarda Jancarza

XIII Memoriał Edwarda Jancarza

No to jedziemy, poniżej z...

Artrosis na żywo

Artrosis na żywo

 Duże instrumentariu...

Koncert Artrosis

Koncert Artrosis

Artrosis – polski zespół ...

DAS MOON w pełni

DAS MOON w pełni

Klub Muzyczny „Kwinto” w ...

DAS MOON ponownie w Międzyrzeczu!

DAS MOON ponownie w Międzyrzeczu!

Muzycy z nie zapomnianego...

Prev Next

Międzyrzeczanie po rejestracji w ZIP

  • Napisane przez  Aldona Agnieszka Gajek
  • Komentarze:DISQUS_COMMENTS
Międzyrzeczanie po rejestracji w ZIP

W dniu 28 kwietnia 2014 (informacja troszkę stara, jakoś to nam umknęło ale lepiej późno niż wcale przyp.red.) mieszkańcy powiatu mieli możliwość zarejestrowania się w systemie Zintegrowanego Informatora Pacjenta. Przedstawiciele Narodowego Funduszu Zdrowia wydawali zainteresowanym hasło i login dostępu do indywidualnego konta udostępniającego zarejestrowanym użytkownikom analizę danych o ich leczeniu i jego finansowaniu, gromadzonych przez NFZ od 2008 roku.

Rejestrując się w ZIP zyskujemy szybki dostęp do informacji o prawie do świadczeń zdrowotnych, wiedzę o leczeniu i udzielonych świadczeniach oraz przepisanych lekach, a także wysokość kwot, które zostały przekazane na sfinansowanie leczenia.

Zainteresowanie mieszkańców było duże. Pani Joanna Bożek wprowadziła dane 197 pacjentów. Mieszkańcy zgodnie przyznali, iż należy rozpatrzyć propozycję ponownego zorganizowania spotkania, co spotkało się z aprobatą Starosty Międzyrzeckiego Grzegorza Gabryelskiego dzięki, któremu możliwe było zorganizowanie pierwszego spotkania. Wstępnie ustalono, iż będzie to we wrześniu.

Bezpieczne korzystanie ze strony internetowej o pacjentach i ich leczeniu tłumaczył przedstawiciel Programu Latarnik 50+. Program ten realizowany jest przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji.

Powrót na górę
Info for bonus Review William Hill here.

Polecane

Gminy

O nas

Znajdź nas