Menu
Koncert Transu

Koncert Transu

Kwietniowy koncert Zespoł...

XIII Memoriał Edwarda Jancarza

XIII Memoriał Edwarda Jancarza

No to jedziemy, poniżej z...

Artrosis na żywo

Artrosis na żywo

 Duże instrumentariu...

Koncert Artrosis

Koncert Artrosis

Artrosis – polski zespół ...

DAS MOON w pełni

DAS MOON w pełni

Klub Muzyczny „Kwinto” w ...

DAS MOON ponownie w Międzyrzeczu!

DAS MOON ponownie w Międzyrzeczu!

Muzycy z nie zapomnianego...

Prev Next

Zaproszenie na Poczyj muzykę

Zaproszenie na Poczyj muzykę

TPG oraz Klub Muzyczny KWINTO zapraszają na koncert muzykoterapeutyczny "Poczuj muzykę - przekaż 1 % dla osób głuchoniewidomych" w wykonaniu beneficjentów i kadry Lubuskiej Jednostki Tow.Pom.Głuchoniewidomym Koncert muzykoterapeutyczny to piękna podróż przez świat pozytywnych rytmów bębniarskich, wesołych dźwięków grzechotek, słowackiej fujary, afrykańskiego balafonu i radosnych śpiewów improwizowanych. To również chwila spokoju i ukojenia przy wibracyjnych tonach mis tybetańskich, dzwonków oraz delikatnych śpiewach intuicyjnych. Koncert poprowadzi pedagog specjalny i muzykoterapeutka holistyczna mgr Karolina Szymków.

Aby przekazać 1% swojego podatku, wypełniając swój PIT wpisz:
w polu „numer KRS”:
0000109895
w polu „Cel szczegółowy 1%":
Lubuska Jednostka Wojewódzka TPG
http://lubuskietpg.blogspot.com/p/1-dla-tpg.html

Lubuska Jednostka Wojewódzka Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym działa od 2007 roku. Wspieramy ponad 40 osób, które uszkodzone mają dwa najważniejsze dla człowieka zmysły - wzrok i słuch. Ta skomplikowana kombinacja sprawia, że osoby te, bez naszego wsparcia, skazane byłyby często na izlolację społeczną. Z nami - wolontariuszami, tłumaczami-przewodnikami mogą przełamywać wszelkie bariery związane z niepełnosprawnością! Więcej informacji o działaniach Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym znajdziesz na stronie: www.tpg.org.pl, a także lubuskietpg.blogspot.com

"Otwórz oczy, usłysz nas - naprawdę jesteśmy".

To wyjątkowa podróż do świata osób głuchoniewidomych. Sześć reportaży, łącznie około 40 zdjęć pokazujących radość z przełamywania barier! To opowieść o ludziach, którym chce się żyć i nie przeszkadzają im w tym kłopoty ze wzrokiem i słuchem.

Autorem zdjęć jest Piotr Stanisławski.

Podczas wernisażu będzie można wziąć udział w warsztacie alfabetu Lorma - fascynującej metodzie komunikacji z głuchoniewidomymi, która przydaje się każdemu.

Zapraszamy serdecznie!

koncert-gluchoniemych-kwinto-plakat

Powrót na górę
Info for bonus Review William Hill here.

Polecane

Gminy

O nas

Znajdź nas