Menu
Koncert Transu

Koncert Transu

Kwietniowy koncert Zespoł...

XIII Memoriał Edwarda Jancarza

XIII Memoriał Edwarda Jancarza

No to jedziemy, poniżej z...

Artrosis na żywo

Artrosis na żywo

 Duże instrumentariu...

Koncert Artrosis

Koncert Artrosis

Artrosis – polski zespół ...

DAS MOON w pełni

DAS MOON w pełni

Klub Muzyczny „Kwinto” w ...

DAS MOON ponownie w Międzyrzeczu!

DAS MOON ponownie w Międzyrzeczu!

Muzycy z nie zapomnianego...

Prev Next

Trwają zapisy do Zespołu Tanecznego TRANS

Trwają zapisy do Zespołu Tanecznego TRANS
Zespół działa przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Zespołu Trans w Międzyrzeczu ( Hala Widowiskowo - Sportowa , Szkoła Podstawowa nr 2) oraz w Skwierzynie ( Szkoła Podstawowa ).
Istnieje  już 12 lat. Obecnie liczy sobie prawie 200 dzieci w różnym przedziale wiekowym. Najmłodsza grupa to tancerze do 3 lat; kolejna obejmuje przedział od 8 do 11 lat; w skład średniej wchodzą dziewczynki i chłopcy od 12 do 14 lat, zaś w najstarszej grupie tańczy młodzież od 14- 26 lat. Świetna atmosfera oraz wychowawczy charakter zespołu sprawiają, że młodzi tancerze z roku na rok zdobywają coraz większe uznanie w oczach międzynarodowej sławy jurorów.
 
Coroczne udziały w takich  imprezach jak: Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Tańca w Koninie, „Spontan“ -Ogólnopolskie Spotkania Taneczne w Warszawie, Ogólnopolski Festiwal Tańca w Malborku, Ogólnopolski Festiwal Tańca i Piosenki – „Kwakowo” w Kobylnicy i inne owocują licznymi sukcesami. Śmiało można powiedzieć, że „Trans” stał się wizytówką naszego miasta Międzyrzecz. Zespół pojawia się na wszystkich lokalnych imprezach, występuje charytatywnie m.in. podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowanej corocznie. Młodzież uczy się nie tylko tańca współczesnego. Poznaje zasady współpracy w grupie, kształci w sobie poczucie zdrowej rywalizacji oraz odpowiedzialności za młodszych kolegów. Przyczyniają się do tego instruktorki i choreografki – p. Anna Bubnowska , p. Katarzyna Piechowiak oraz p. Anna Osipiuk, które potrafią stworzyć świetną, niemalże rodzinną atmosferę wśród dzieci oraz doprowadzić je do licznych zwycięstw.
 
Dla zainteresowanych szczegóły pod nr telefonów: 602 557 254, 791 574 578 oraz 796 941 666.
 
PLAKAT 50X70 miedz
Powrót na górę
Info for bonus Review William Hill here.

Polecane

Gminy

O nas

Znajdź nas