Menu
Koncert Transu

Koncert Transu

Kwietniowy koncert Zespoł...

XIII Memoriał Edwarda Jancarza

XIII Memoriał Edwarda Jancarza

No to jedziemy, poniżej z...

Artrosis na żywo

Artrosis na żywo

 Duże instrumentariu...

Koncert Artrosis

Koncert Artrosis

Artrosis – polski zespół ...

DAS MOON w pełni

DAS MOON w pełni

Klub Muzyczny „Kwinto” w ...

DAS MOON ponownie w Międzyrzeczu!

DAS MOON ponownie w Międzyrzeczu!

Muzycy z nie zapomnianego...

Prev Next

Rajski wypoczynek podczas Enea Tri Tour

 • Napisane przez  Enea TriTour
 • Komentarze:DISQUS_COMMENTS
Rajski wypoczynek podczas Enea Tri Tour

Regeneracja na leżaku w cieniu palm, a w ręku orzeźwiający napój oraz bogate w węglowodany jedzenie – właśnie tak będzie wyglądać Miasteczko ITAKI, czyli popularna Strefa Finiszera, podczas całego tegorocznego Enea Tri Tour. Odpowiedni odpoczynek po wysiłku fizycznym to podstawa, dlatego odkrywamy szczegóły tego, co spotka każdego zawodnika po przekroczeniu linii mety.

Wygląd tegorocznego Miasteczka ITAKI będzie wzorowany na niektórych strefach finiszera z zeszłorocznych zawodów Enea Tri Tour, m.in. JBL Triathlon Sieraków – Bazując na pozytywnych opiniach zawodników, wybraliśmy bardziej drogę ewolucji niż rewolucji. W tym roku będziemy ulepszać to, co już wcześniej było bardzo cenione przez uczestników naszych imprez. Wszystko z myślą o tym, aby jak najlepiej zadbać o komfort triathlonistów – mówi Wojciech Kruczyński, współorganizator Enea Tri Tour oraz prezes Endu Sport.

Miasteczko ITAKI, czyli wyjątkowa Strefa Finiszera, to miejsce, w którym znajdzie się każdy zawodnik zaraz po przekroczeniu linii mety. Na powitanie każdy z triathlonistów otrzyma specjalny, pamiątkowy medal, który będzie nagrodą za litry potu wylane na treningach oraz podczas zawodów. W dalszej części na zawodników będzie czekać basen z orzeźwiającą wodą, w której będzie można bezpiecznie schłodzić rozgrzany organizm, zaś nieopodal znajdować się będą wygodne leżaki w cieniu palm. Właśnie w takiej scenerii, kojarzącej się bardziej z wakacjami niż zawodami sportowymi będą odpoczywać zmęczeni triathloniści. Nie zabraknie również miejsca, gdzie każdy będzie mógł uzupełnić stracone podczas zawodów kalorie. Makarony, burgery, ciasta, owoce oraz szeroki wybór napojów orzeźwiających – takie menu będzie serwowane w Miasteczku ITAKI.

– Cieszymy się, że po raz kolejny będziemy mogli aktywnie uczestniczyć w niesamowitym sportowym wydarzeniu, jakim będzie Enea Tri Tour z Enea Challenge Poznań na czele. Wierzę, że dzięki naszemu 26-letniemu doświadczeniu przygotujemy Miasteczko ITAKI w taki sposób, że zawodnicy po tym niesamowitym wysiłku szybko wrócą do sił i będą mogli myśleć o kolejnych sportowych wyzwaniach – mówi Piotr Henicz, wiceprezes zarządu ITAKI, sponsora głównego Enea Challenge Poznań oraz partnera cyklu Enea Tri Tour.

Tegoroczny Enea Tri Tour zapowiada się najbardziej imponująco w historii. Podczas 9 imprez cyklu wystąpi ponad 15 000 zawodników, a ich zmagania będzie śledzić ponad 50 000 kibiców. Sezon rozpocznie się w ostatni majowy weekend (30-31.05) podczas JBL Triathlon Sieraków, a główną imprezą cyklu będzie Enea Challenge Poznań (25-26.07), gdzie do rywalizacji przystąpi rekordowe 4500 uczestników. Więcej informacji na temat Enea Tri Tour można znaleźć na stronie http://tritour.com.pl/

Enea Tri Tour 2015:

 • 30-31 maja – JBL Triathlon Sieraków,
 • 13 czerwca – Marbruk Triathlon Charzykowy,
 • 21 czerwca – Triathlon Kołobrzeg,
 • 5 lipca – Triathlon Szczecin,
 • 12 lipca – Triathlon Bydgoszcz,
 • 25-26 lipca – Enea Challenge Poznań,
 • 15-16 sierpnia – Triathlon Stronie Śląskie,
 • 23 sierpnia – Triathlon Polska Bydgoszcz-Borówno,
 • 5-6 września – Prime Food Triathlon Przechlewo
 
 
 
 
 

 

O ENDU SPORT

Endu Sport to nie tylko biznes – to przede wszystkim emocje, energia jaką dostarcza firma.  Endu sport to kompleksowa organizacja imprez i wydarzeń, zarówno tych sportowych, jak i stricte rozrywkowych o zasięgu ogólnopolskim. Firmę tworzą sportowcy, którzy czynnie uprawiają triathlon, startują w licznych imprezach w Polsce i zagranicą. Dzięki temu każde organizowane wydarzenie ma niepowtarzalną atmosferę, jest zorganizowane profesjonalnie z dbałością o bezpieczeństwo i komfort zawodników oraz kibiców.

Endu Sport to organizator i założyciel największego w Polsce cyklu imprez triathlonowych – Enea Tri Tour, w którym wzięło udział blisko 6000 zawodników. To także organizator kultowej imprezy w Sierakowie oraz zeszłorocznych debiutów triathlonowych, takich jak: Szczecin czy Kołobrzeg. Endu Sport jest autorem sukcesu największej imprezy triathlonowej w Poznaniu, która od 2015 roku stała się częścią światowego cyklu imprez Challenge Family. Firma otrzymała także licencję na organizację Mistrzostw Europy w triathlonie w 2016 r. właśnie w Poznaniu.

Endu Sport to także kompleksowo organizowane imprezy kolarskie, biegowe, koncerty, imprezy firmowe, seminaria czy targi. To także działalność pro publico bono i wspieranie inicjatyw takich jak np.  „Biegiem na pomoc”.

Tri Tour – to pierwszy w Polsce magazyn poświęcony tylko triathlonowi wydawany przez firmę. Można tam znaleźć ciekawe materiały poświęcone przygotowaniom i startom w imprezach sportowych.

Endu Shop jest siecią sklepów ze sprzętem sportowym, w których możliwe jest także jego wypożyczanie. Endu Shop tworzą sportowcy, którzy profesjonalnie doradzają i pomagają dobrać właściwy sprzęt do pływania, biegania czy jazdy na rowerze.

Więcej informacji na stronie http://www.endusport.pl oraz http://endushop.pl.

 

Dodatkowych informacji udzielają:

 

Aleksander Rosa

Rzecznik prasowy ENDU SPORT

Prelite Public Relations

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

m.: +48 695 393 751

Artur Babicz

Prelite Public Relations

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

m.: +48 695 393 749

Powrót na górę
Info for bonus Review William Hill here.

Polecane

Gminy

O nas

Znajdź nas