Menu
Koncert Transu

Koncert Transu

Kwietniowy koncert Zespoł...

XIII Memoriał Edwarda Jancarza

XIII Memoriał Edwarda Jancarza

No to jedziemy, poniżej z...

Artrosis na żywo

Artrosis na żywo

 Duże instrumentariu...

Koncert Artrosis

Koncert Artrosis

Artrosis – polski zespół ...

DAS MOON w pełni

DAS MOON w pełni

Klub Muzyczny „Kwinto” w ...

DAS MOON ponownie w Międzyrzeczu!

DAS MOON ponownie w Międzyrzeczu!

Muzycy z nie zapomnianego...

Prev Next

Chcemy uratować tradycję siatkówki w Międzyrzeczu

Chcemy uratować tradycję siatkówki w Międzyrzeczu

Drugoligowa ekipa z Międzyrzecza kompletuje skład na nowy sezon. - Chcemy odzyskać zaufanie kibiców, sponsorów i całego siatkarskiego środowiska - mówi trener Marcin Karbowiak, który po utrzymaniu drużyny w lidze szyje nowy kadrowy garnitur dla drużyny Orła.

Międzyrzeczanie rundę zasadniczą poprzedniego sezonu w II lidze zakończyli na szóstym miejscu, co oznaczało, że musieli walczyć o utrzymanie. O ligowy byt walczyli z Wilkami z Wilczyna oraz Orionem Sulechów. Orzeł obronił się przed degradacją, a drugą ligę, przynajmniej teoretycznie, opuścił inny lubuski zespół - Orion Sulechów.

- W minionym sezonie opieraliśmy się w dużej mierze na zawodnikach miejscowych. Sześciu zawodników z poprzedniego sezonu wyraziło chęć dalszej współpracy z klubem. Jesteśmy także na finiszu rozmów z jednym z bardzo wartościowych przyjmujących z Międzyrzecza, który chce powrócić w nasze szeregi - mówi trener Marcin Karbowiak.

- Resztę składu będziemy rekrutować między innymi podczas otwartych treningów, na które każdy może przyjechać i spróbować swoich sił. Pierwszy z takich treningów odbędzie się już w najbliższy piątek o 17.00 - dodaje szkoleniowiec Orła.

Siatkarze szukają nie tylko nie tylko wzmocnień kadrowych, ale i finansowych. Do tej pory sporym zastrzykiem budżetowym były pieniądze z miasta, jednak w tym roku zostały one mocno ograniczone.

- Robimy wszystko żeby pozyskać sponsorów. Chcemy uratować długoletnią i piękną tradycję siatkówki w Międzyrzeczu - zapowiada zeszłoroczny kapitan Orła Piotr Haładus.

źródło:siatka.org

Powrót na górę
Info for bonus Review William Hill here.

Polecane

Gminy

O nas

Znajdź nas