Menu
Koncert Transu

Koncert Transu

Kwietniowy koncert Zespoł...

XIII Memoriał Edwarda Jancarza

XIII Memoriał Edwarda Jancarza

No to jedziemy, poniżej z...

Artrosis na żywo

Artrosis na żywo

 Duże instrumentariu...

Koncert Artrosis

Koncert Artrosis

Artrosis – polski zespół ...

DAS MOON w pełni

DAS MOON w pełni

Klub Muzyczny „Kwinto” w ...

DAS MOON ponownie w Międzyrzeczu!

DAS MOON ponownie w Międzyrzeczu!

Muzycy z nie zapomnianego...

Prev Next

Udany debiut na triathlonowej mapie Polski!

Górska odsłona cyklu Enea Tri Tour zakończona z sukcesem. Malownicze Stronie Śląskie uznane zostało za idealne miejsce do utrzymania wysokiej formy przez triathlonistów.

Czytaj dalej...

Mocne rozpoczęcie Enea Tri Tour w Sierakowie

Liczymy, że nie jesteście zdziwieni,  jeżeli pamiętacie ten cykl imprez pojawiał się już na naszych łamach. W tym sezonie nie jest inaczej lecz tym razem ogólnopolska impreza wkracza na światowe salony. Mimo, że nie jest to nasz ukochany Międzyrzecz warto tam być. Sieraków i jego cykl triathlonowy zostaje włączony do światowych rankingów. Już w najbliższy weekend (30-31 maja) odbędą się zawody JBL Triathlon Sieraków, które zainaugurują tegoroczny sezon Enea Tri Tour.

Czytaj dalej...

Duathlonowe wyzwanie dla najmłodszych

W najbliższy piątek (29 maja) w Sierakowie po raz kolejny przekonamy się, że sport łączy pokolenia. To właśnie wtedy rusza JBL Duathlon Sieraków KIDS, w którym najmłodsi będą mieli okazję poznać smak sportowych emocji. Impreza to doskonała szansa na rodzinną integrację, dzień później rozpoczną się bowiem zawody dla dorosłych, czyli JBL Triathlon Sieraków.

Czytaj dalej...

Rajski wypoczynek podczas Enea Tri Tour

Regeneracja na leżaku w cieniu palm, a w ręku orzeźwiający napój oraz bogate w węglowodany jedzenie – właśnie tak będzie wyglądać Miasteczko ITAKI, czyli popularna Strefa Finiszera, podczas całego tegorocznego Enea Tri Tour. Odpowiedni odpoczynek po wysiłku fizycznym to podstawa, dlatego odkrywamy szczegóły tego, co spotka każdego zawodnika po przekroczeniu linii mety.

Czytaj dalej...

III miejsce na ALMMA 77 !!!

28 marca w Hali Sportowej Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na ulicy Hugona Kołłątaja 2, podczas 77. edycji zawodów Amatorskiej Ligi MMA kibice mogli obejrzeć zmagania zawodników mieszanych sztuk walki, jak również brazylijskiego ju jitsu.

Czytaj dalej...

Family Cup 2014

W ramach VIII edycji Mistrzostw Polski w pływaniu „Family Cup” 26.10.2014 r. na pływalni „Kasztelanka” odbyły się zawody pływackie Mistrzostw Województwa Lubuskiego amatorów.

Czytaj dalej...

Zwycięstwo reprezentacji Polski !!

W czwartkowe popołudnie, 23 października międzyrzeczanie byli świadkami wielkiego sportowego wydarzenia. Na stadionie miejskim, rozegrany został mecz piłki nożnej Polska-Szwajcaria do lat 16. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla reprezentacji Polski, a bramki zdobyli Robin Wodniok, Damian Pawłowski oraz Przemysław Macierzyński.

Czytaj dalej...

Szwajcarscy piłkarze na treningu !

Na trzy dni przed meczem, młodzi szwajcarscy piłkarze trenowali w Międzyrzeczu. Wieczorny trening trwał półtorej godziny i odbył się na stadionie, na boisku o sztucznej nawierzchni.

Czytaj dalej...

W Międzyrzeczu przyszła kolej na US OPEN

US – dla kogo był gościnnie OPEN, a dla kogo okazał się „closed", kto wygrał szlema, kto tylko szlemika??? Bardzo często i tym razem również – ostatni turniej rozegrany 16.08.2014 z cyklu WIELKI SZLEMIK 2014" przyniósł wielkie i ostateczne zmiany w klasyfikacji.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS
Info for bonus Review William Hill here.

Polecane

Gminy

O nas

Znajdź nas